phylotree (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Settings
pt: Definições

en: settings
pt: configurações

en: Help
pt: Ajuda

en: Regular expression
pt: Expressão regular

en: large
pt: grande

en: Filter settings
pt: Definições dos filtros

en: Focus color
pt: Cor de foco
