phylotree (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Settings
ru: Настройки

en: settings
ru: настройки

en: Help
ru: Справка

en: Regular expression
ru: Регулярное выражение

en: normal
ru: обычный

en: large
ru: большой

en: Case insensitive
ru: Без учёта регистра

en: Filter settings
ru: Параметры фильтров
