phylotree (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: normal
sl: normalna

en: Filter settings
sl: Nastavitve filtra
