phylotree (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Settings
sv: Inställningar

en: settings
sv: inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Regular expression
sv: Reguljärt uttryck

en: large
sv: stor

en: Case insensitive
sv: Ej skiftlägeskänslig

en: Filter settings
sv: Filterinställningar

en: Focus color
sv: Fokusfärg
