Physical Fields (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Length
cs: Délka

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: in
cs: v

en: Pounds
cs: Libry

en: Grams
cs: Gramy

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Ounces
cs: Unce

en: Inches
cs: Palce

en: Feet
cs: Stopa

en: Centimeters
cs: Centimetry

en: Millimeters
cs: Milimetry

en: Unit of measurement
cs: Měrná jednotka
