Physical Fields (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Length
da: Længde

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: in
da: i

en: Grams
da: Gram

en: Kilograms
da: Kg

en: Inches
da: Tommer

en: Feet
da: Fod

en: Centimeters
da: Centimeter

en: Millimeters
da: Millimeter

en: Unit of measurement
da: Måleenhed

en: Physical weight
da: Fysisk v
