Physical Fields (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Length
el: Μήκος

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: in
el: σε

en: Pounds
el: Λίβρες

en: Grams
el: Γραμμάρια

en: Kilograms
el: Κιλά

en: Feet
el: Πόδια
