Physical Fields (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Length
et: Pikkus

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: in
et: hulgas

en: Pounds
et: Naelad

en: Grams
et: Grammid

en: Kilograms
et: Kilogrammid

en: Ounces
et: Untsid

en: Inches
et: Tollid

en: Feet
et: Jalad

en: Centimeters
et: Sentimeetrid

en: Millimeters
et: Millimeetrid

en: Unit of measurement
et: Mõõtühik
