Physical Fields (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Length
fa: طول

en: Fields
fa: فیلدها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Pounds
fa: پوند

en: Grams
fa: گرم

en: Kilograms
fa: کیلوگرم

en: Ounces
fa: اونس

en: Inches
fa: اینچ

en: Feet
fa: فوت

en: Centimeters
fa: سانتی‌متر

en: Millimeters
fa: میلیمتر

en: Unit of measurement
fa: واحد اندازه‌گیری
