Physical Fields (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Length
fi: Pituus

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: in
fi: sisällä

en: Pounds
fi: Paunaa

en: Grams
fi: Grammaa

en: Kilograms
fi: Kilogrammaa

en: Ounces
fi: Unssia

en: Inches
fi: Tuumat

en: Feet
fi: Jalat

en: Centimeters
fi: Sentit

en: Unit of measurement
fi: Mittayksikkö
