Physical Fields (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Length
lt: Ilgis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas

en: Physical weight
lt: Fizinis svoris
