Physical Fields (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Length
lv: Garums

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: in
lv: iekš

en: Pounds
lv: Mārciņas

en: Grams
lv: Grami

en: Kilograms
lv: Kilogrami

en: Ounces
lv: Unces

en: Inches
lv: Collas

en: Feet
lv: Pēdas

en: Centimeters
lv: Centimetri

en: Millimeters
lv: Milimetri

en: Unit of measurement
lv: Svara mērvienība
