Physical Fields (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Length
sv: Längd

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: in
sv: i

en: Pounds
sv: Pund

en: Grams
sv: Gram

en: Kilograms
sv: Kilogram

en: Ounces
sv: Uns

en: Inches
sv: Tum

en: Feet
sv: Fot

en: Centimeters
sv: Centimeter

en: Millimeters
sv: Millimeter

en: Unit of measurement
sv: Måttenhet

en: Physical weight
sv: Fysisk vikt

en: Meters
sv: Meter
