Physical Fields (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Length
es: Longitud

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: in
es: en

en: Pounds
es: Libras

en: Grams
es: Gramos

en: Kilograms
es: Kilogramos

en: Ounces
es: Onzas

en: Inches
es: Pulgadas

en: Feet
es: Pies

en: Centimeters
es: Centímetros

en: Millimeters
es: Milímetros

en: Unit of measurement
es: Unidad de medida

en: Physical weight
es: Peso físico

en: Meters
es: Metros
