Physical Fields (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Length
hr: Dužina

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: in
hr: u

en: Kilograms
hr: Kilogrami

en: Unit of measurement
hr: Mjerna jedinica
