Physical Fields (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Length
hu: Hosszúság

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: g
hu: G

en: in
hu: ebben

en: Pounds
hu: Font

en: Grams
hu: Gramm

en: Kilograms
hu: Kilogramm

en: Ounces
hu: Uncia

en: Inches
hu: Hüvelyk

en: Feet
hu: Láb

en: Centimeters
hu: Centiméter

en: Millimeters
hu: Milliméter

en: Unit of measurement
hu: Mértékegység

en: Physical weight
hu: Fizikai súly

en: Meters
hu: Méter
