Physical Fields (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Length
id: Panjang

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: in
id: dalam

en: Pounds
id: Pound

en: Grams
id: Gram

en: Kilograms
id: Kilogram

en: Ounces
id: Ons

en: Inches
id: Inchi

en: Feet
id: Kaki

en: Centimeters
id: Centimeter

en: Millimeters
id: Milimeter
