Physical Fields (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Length
nl: Lengte

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Pounds
nl: Ponden

en: Grams
nl: Grammen

en: Kilograms
nl: Kilo's

en: Inches
nl: Inch

en: Feet
nl: Voet

en: Centimeters
nl: Centimeter

en: Millimeters
nl: Millimeter

en: Unit of measurement
nl: Eenheid

en: Physical weight
nl: Daadwerkelijk gewicht
