Physical Fields (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Length
tr: Uzunluk

en: Fields
tr: Alanlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: in
tr: içinde

en: Feet
tr: Ayak

en: Millimeters
tr: Milimetre

en: Unit of measurement
tr: Ölçü birimi

en: Meters
tr: Metre
