Physical Fields (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Length
vi: Chiều dài

en: Fields
vi: Các trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Pounds
vi: Bảng

en: Grams
vi: Gram

en: Kilograms
vi: Kilogram

en: Ounces
vi: Ounce

en: Inches
vi: Inch

en: Centimeters
vi: cm

en: Millimeters
vi: mm

en: Unit of measurement
vi: Đơn vị đo
