Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Go
da: Skift

en: Weight
da: Vægt

en: Display Settings
da: Indstillinger for visning

en: 1 hour
da: 1 time

en: <none>
da: - ingen -

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: 1 day
da: 1 dag

en: Minimum cache lifetime
da: Mindste cache-levetid

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 1 image | @count images
da[0]: 1 billede
da[1]: @count billeder

en: <select one>
da: <vælg en>
