Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: <none>
el: <κανένα>

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Minimum cache lifetime
el: Ελάχιστος χρόνος ζωής λανθάνουσας μνήμης

en: Performance Settings
el: Ρυθμίσεις απόδοσης

en: 3 hours
el: 3 ώρες

en: 6 hours
el: 6 ώρες
