Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Go
fi: Mene

en: Weight
fi: Paino

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Minimum cache lifetime
fi: Sivuvälimuistin minimielinaika

en: Albums
fi: Albumit

en: 1 image | @count images
fi[0]: 1 kuva
fi[1]: @count kuvaa
