Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Go
hi: चले जाओ

en: Weight
hi: मान

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: 1 day
hi: १ दिन
