Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Go
hu: Mehet

en: Weight
hu: Súly

en: Display Settings
hu: Megjelenés beállításai

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: <none>
hu: < nincs >

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Minimum cache lifetime
hu: Minimális gyorsítótár élettartam

en: Image Caption Settings
hu: Képaláírás beállításai

en: Performance Settings
hu: Teljesítmény beállítások

en: 3 hours
hu: 3 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: Albums
hu: Albumok

en: 1 image | @count images
hu[0]: 1 kép
hu[1]: @count kép

en: <select one>
hu: < egyet ki kell választani >

en: Google Password
hu: Google jelszó

en: posted by
hu: beküldte:

en: Google Username
hu: Google felhasználónév

en: This is the master account which will be used to login to the Google API
hu: Ez az elsődleges fiók, amely a Google API-ba való bejelentkezésre szolgál

en: Default Picasa Account and Restrictions
hu: Alapértelmezett Picasa fiók és korlátozások

en: Allowed Google Accounts
hu: Engedélyezett Google fiókok

en: A list of Picasa  accounts users are allowed to use. If any account is allowed, leave blank. One account per line.
hu: Az engedélyezett Picasa fiókok listája. Ha nincs korlátozás, akkor üresen hagyható. Soronként egy fióknév.

en: Disallowed Google Accounts
hu: Nem engedélyezett Google fiókok

en: Users will not be allowed to use these accounts. One account name per line.
hu: Ezek a fiókok nem lesznek használhatók. Soronként egy fióknév.

en: Default Picasa Account
hu: Alapértelmezett Picasa fiók

en: Hide Image Captions
hu: Kép feliratának elrejtése

en: Show Image Captions
hu: Kép feliratának mutatása

en: 3 min
hu: 3 perc

en: 10 min
hu: 10 perc

en: 30 min
hu: 30 perc

en: 45 min
hu: 45 perc

en: 9 hours
hu: 9 óra

en: Remove Album: %title (posted by %user)
hu: Albun eltávolítása: %title (beküldete %user)

en: Album: %title (posted by %user)
hu: Album: %title (beküldte %user)

en: Setup your default Picasa account.
hu: Alapértelmezett Picasa fiók beállítása

en: Picasa Account: <b>%gu</b>
hu: Picasa fiók: <b>%gu</b>

en: Add Picasa Album
hu: Picasa album hozzáadása

en: Update Albums
hu: Albumok frissítése

en: Picasa Account
hu: Picasa fiók

en: Set Picasa User
hu: Picasa felhasználó beállítása
