Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Go
id: Cari

en: Weight
id: Bobot

en: 1 hour
id: 1 jam

en: <none>
id: <nihil>

en: Node Types
id: Jenis Node

en: 1 day
id: 1 hari

en: Minimum cache lifetime
id: Umur minimal singgahan
