Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Go
lt: Pirmyn

en: Weight
lt: Svoris

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: <none>
lt: -joks-

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: 1 image | @count images
lt[0]: @count paveikslėlis
lt[1]: @count paveikslėliai
lt[2]: @count[2] paveikslėlių
