Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Go
nl: Filter

en: Weight
nl: Gewicht

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: <none>
nl: -geen-

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Minimum cache lifetime
nl: Minimum cache-levensduur

en: Performance Settings
nl: Prestatieinstellingen

en: 3 hours
nl: 3 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: 1 min
nl: 1 minuut
