Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Go
pt: Ir

en: Weight
pt: Peso

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: <none>
pt: «nenhum»

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Node Types
pt: Tipos de conteúdo

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Minimum cache lifetime
pt: Tempo mínimo de vida do cache

en: Performance Settings
pt: Configurações de Desempenho

en: 3 hours
pt: 3 horas

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 12 hours
pt: 12 horas

en: 1 image | @count images
pt[0]: 1 imagem
pt[1]: @count imagens
