Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Go
ro: Mergi

en: Weight
ro: Greutate

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: <none>
ro: <nimic>

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Minimum cache lifetime
ro: Viaţa minimă cache
