Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Go
ru: Пуск

en: Weight
ru: Вес

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: 1 hour
ru: 1 час

en: <none>
ru: <нет>

en: Save Settings
ru: Сохранить настройки

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: 1 day
ru: 1 день

en: Minimum cache lifetime
ru: Минимальное время жизни кэша

en: Performance Settings
ru: Параметры производительности

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: Albums
ru: Альбомы

en: <select one>
ru: <выберите один>

en: posted by
ru: опубликовал
