Picasa Node Album (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Go
vi: Đi

en: Weight
vi: Độ nặng

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: <none>
vi: <không>

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Minimum cache lifetime
vi: Thời gian đệm tối thiểu

en: 6 hours
vi: 6 giờ
