Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Weight
be: Вага

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: <none>
be: -Няма-

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Minimum cache lifetime
be: Мінімальны час жыцьця кэшу
