Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Go
bo: སྐྱོད་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Display Settings
bo: མངོན་འཆར་སྒྲིག་འགོད།

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: <none>
bo: <མེད་པ>

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Minimum cache lifetime
bo: ཆེས་ཉུང་བའི་བར་གསོག་གི་དུས་ཡུན

en: 1 min
bo: སྐར་མ་ 1
