Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Go
cs: Přejít

en: Weight
cs: Váha

en: <none>
cs: <žádné>

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: 1 day
cs: 1 den

en: Minimum cache lifetime
cs: Minimální životnost cache

en: Albums
cs: Alba
