Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Go
et: Mine

en: Weight
et: Kaal

en: 1 hour
et: 1 tund

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: 1 day
et: 1 päev

en: Minimum cache lifetime
et: Puhvri vähim eluiga
