Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Go
eu: Joan

en: Weight
eu: Pisua

en: Display Settings
eu: Bistaratze ezarpenak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Minimum cache lifetime
eu: Cache-aren iraupen minimoa
