Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: 1 day
gl: 1 día

en: Minimum cache lifetime
gl: Permanencia mínima en caché

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 1 image | @count images
gl[0]: 1 imaxe
gl[1]: @count imaxes
