Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Go
it: Vai

en: Weight
it: Peso

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: <none>
it: -nessuno-

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Minimum cache lifetime
it: Durata minima cache

en: 1 image | @count images
it[0]: 1 immagine
it[1]: @count immagini
