Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Go
ja: 実行

en: Weight
ja: ウェイト

en: Display Settings
ja: 表示設定

en: <none>
ja: <なし>

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Node Types
ja: ノードタイプ

en: 1 day
ja: 1日

en: Minimum cache lifetime
ja: キャッシュの存続期間

en: 6 hours
ja: 6時間

en: 12 hours
ja: 12時間
