Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Display Settings
kn: <b>ಪ್ರದರ್ಶಕದ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು</b>

en: <none>
kn: <ಏನೂ ಇಲ್ಲ>

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ
