Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Go
lv: Aiziet

en: Weight
lv: Svars

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: <none>
lv: <neviena>

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Minimum cache lifetime
lv: Minimālais ķešatmiņas dzīves ilgums
