Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Go
oc: Anatz

en: Weight
oc: Pes

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: <none>
oc: --pas cap--

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Minimum cache lifetime
oc: Durada de vida minimala de la memòria en cache
