Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Go
pl: Idź

en: Weight
pl: Waga

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: <none>
pl: &lt;brak&gt;

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Minimum cache lifetime
pl: Minimalny czas istnienia pamięci podręcznej

en: 3 hours
pl: 3 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: Google Password
pl: Hasło Google

en: 1 min
pl: 1 minuta
