Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Go
sk: Prejsť

en: Weight
sk: Váha

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Minimum cache lifetime
sk: Minimálna životnosť vyrovnávacej pamäte

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín
