Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Go
sv: Gå till

en: Weight
sv: Vikt

en: Display Settings
sv: Inställningar för visning

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: <none>
sv: &lt;ingen&gt;

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Minimum cache lifetime
sv: Minsta tid en cachad sida sparas

en: 3 hours
sv: 3 timmar

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: 1 min
sv: 1 minut

en: 5 min
sv: 5 minuter

en: 15 min
sv: 15 minuter

en: 30 min
sv: 30 minuter
