Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Weight
te: భారం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: <none>
te: <ఏమీలేదు>

en: 1 day
te: 1 రోజు
