Picasa Node Album (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Go
tr: Devam et

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Display Settings
tr: Görüntüleme Ayarları

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: 1 day
tr: @count gün

en: Minimum cache lifetime
tr: En az önbellekleme süresi

en: Albums
tr: Albümler

en: posted by
tr: yazan

en: 1 min
tr: @count dak
