Picasa Node Album (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Go
ca: Vés-hi

en: Weight
ca: Pes

en: <none>
ca: Cap

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Minimum cache lifetime
ca: Mínim de permanència en memòria cau

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: Albums
ca: Àlbums
