Picasa Node Album (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Go
fa: برو

en: Weight
fa: وزن

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: <none>
fa: <هیچ>

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Minimum cache lifetime
fa: حداقل عمر حافظه موقت

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: 2 weeks
fa: 2 هفته
